EGüncel Bilişim A.Ş. -Akınsoft Bayii (Esenyurt) +90 (850) 441 41 19

info@akinsoftyazilim.org

Teknoloji Danışmanlığı

İşletmeler öngördükleri performans hedeflerini gerçekleştirmek için, doğru teknolojiye yatırım yapmalıdır. Günümüz rekabet koşullarının gerisinde kalmamak ve gelişimi sürekli kılmak için alanında profesyonel destek sağlayan Güncel Bilişim'in güçlü ortaklığı ile siz de ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ve teknoloji yatırımınızdan maksimum geri dönüş elde etmenize yardımcı olacak çözümlere ulaşın.

Her müşteri bizim için özeldir.

Detaylı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Muhasebe Otomasyonları

Günümüzde, eski Muhasebe sistemlerinin yerini modern ERP(Kurumsal Kaynak Planlaması) dediğimiz yazılımlar almıştır.ERP yazılımları, bir işletmenin, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, envanterden CRM'e, aklımıza gelen tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre bilgi sistemleridir.

ERP yaklaşımında veri, tıpkı bir üretim işletmesine hammaddenin girip işlenerek ürün olarak çıkması gibi, firmaya girer, değişik departmanlarda işlenerek bilgiye dönüşür. ERP yaklaşımının avantajları arasında; bölümler arası entegrasyon ve iletişimi arttırması, tutarlı raporlama, endüstri bağımsızlığı sayılabilir.

Tek tek ön muhasebe modülleri(Cari,Kasa,Stok,Fatura vs...) veya komple entegrasyonlu çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.


barkod otomasyonu

Barkod Otomasyonları

Barkod, çubuk kod ya da çizgi im, verilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi için çeşitli kodlama yöntemleriyle sunulmasıdır.

Orijinal olarak barkod, veriyi paralel çizgilerin genişlikleri ve boşlukları arasında saklardı, ama günümüzde noktasal şekiller, iç içe daireler ve görüntü içinde gizli şekiller gibi farklı türlerde de görülebiliyorlar.

Barkod, barkod okuyucu olarak da adlandırılan optik okuyucular veya lazer ile okunabilir veya özel yazılımlarla görüntü içinden taranabilir. Barkod bilgisayara veri girişinin doğruluğunu ve hızını artıran Otomatik Tanıma Veri Toplama (OT/VT) uygulamalarında geniş bir kullanım alanı bulmaktadır.

Akınsoft Wolvox ERP programı ile tüm veri toplama işlemlerinizi barkod ile yapabilirsiniz.

Restaurant

Restaurant Otomasyonları

Restaurant, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabileceğiniz programlara denir.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı , WOLVOX Erp ve WOLVOX Otel programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile direk entegrasyonludur.)

Ayrıca bu sistem içerisinde Kredili Kart ve ön ödeme sistemlerini kullanarak, müşterilerinizin kartlarına dolum yapıp tesis içerisinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Mobil el terminalleri IOS, Android cihazlar ile sipariş işleyebilir, mutfak adisyon yazdırma sistemi ile gereken noktalardan cıktı alabilirsiniz.

Garson çağrı sistemi de bu sisteme entegre edilebilmektedir.


Franchise ve Şube Sistemleri

Phasellus laoreet urna. Nam vestibulum ipsum scelerisque urna accumsan sit amet risus. Suspendisse vehicula. Integer metus wisi, sed metus. Curabitur placerat, egestas risus dictum tempus, urna eu mi at risus sit amet, consectetuer tellus non ipsum. Donec accumsan at, fringilla faucibus, justo a leo. Mauris urna. Sed orci consequat pharetra. Cras nonummy diam sed porta.

Sektörel Çözümler

Türkiye'de 120'ye yakın bir çok sektörde program ile hizmet etmekteyiz. Kuruluşundan günümüze olan zaman diliminde geliştirdiği yazılımlar ile bir çok sektörde öncü olmuştur. Otel, Restaurant gibi hizmet sektöründe olduğumuz gibi tekstil, sanayi, büfe ve bir çok sektörde de mevcut yazılımlarımız ile adımızdan söz ettiriyoruz. Wolvox ERP yazılımız ile küçük işletmeden büyük işletmelere kadar bir çok konuda ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.


Otel Sistemleri

Tüm otel ve pansiyonlara hitap eden programımız; oda durumu, müşteri hareketleri, personel takip, otel rezervasyon takibi gibi bir çok seçenek işletmecinin isteklerini karşılıyor. Kolay ve anlaşılır arayüzleri ile kullanıcılardan tam destek olan programlarımız sürekli gelişmekte ve müşterilerimize daha verimli çalışma ortamı sağlamaktadır.

Web Site Dizayn

Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler. Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar. Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.


Ağ Teknolojileri Uygulama ve Dizayn

Ağ altyapınızın işletmenin sinir sistemi olduğu göze alınarak, işlerinizin kesintiye uğramaması için incelenir ve sürekliliğin sağlanması için gerekli düzenlemeler ve modifikasyonlar yapılır. Ağ yapınızın ister Lokal ister geniş alan olsun dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır. İşleyişinizin sürekli ve kontrol edilebilir olması için karmaşıklaşan yapılarda kurulan veya kurulacak olan ağ yapısının kolaylıkla denetlenebilir, geliştirilebilir olması önemlidir.

Mail ve Hosting Hizmetleri

Email Hosting, elektronik yazışmalarınızda kendi domain adınız altında kullandığınız e-postaların sunucuda barındırılmasıdır. Normalde her web hosting paketimizde kullanabileceğiniz email hesapları vardır. Fakat bir web hosting paketi almadan sadece emaillerinizi kullanmak isterseniz yada şirketiniz bünyesindeki personelinize email dağıtacaksanız veya web sitenizden ziyaretçilerinize email hizmeti vermeyi düşünüyorsanız bu hizmetimiz sizin için idealdir. Emailler pop yada web mail olarak iki tipte kullanılabilir.